השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף:

אוטובוסים תפעוליים

כלי רכב אלה משמשים להסעת נוסעים בדרך שהיא בטוחה, בנוחות גדולה ולמנעד שימושים כגון הסעה פנימית בפארק תיירותי, שירותי ניידות לכל אורח שמגיע לבתי מלון, הסעה במתחם הקיבוץ או המושב, הסעה במתחם של מפעל תעשייתי, ניידות במתחם בילוי ומרכזי קניות, הסעה שמיועדת לבתי חולים, בשטח שדה התעופה, בשירות הסעות לבתי אבות ועוד. אוטובוס תפעולי לנוסעים מספק ביצועים איתנים ומרשימים עם שליטה מיטבית ונהיגה נוחה ביותר עם נראות אופנתית ועכשווית.

צרו קשו לקבלת הצעת מחיר:

התקשרו: 03-9341260
שלחו דוא”ל: natali77@bezeqint.net

אוטובוסים תפעוליים חשמליים

מתוכננים ומיוצרים כרכב ייעודי לאוכלוסייה מגוונת. מדובר במספר מושבים אחוריים בהם ניתן לשבת זה לצד זה, בין שניים לשלושה אנשים.
בפארק תיירותי, שירותי ניידות לכל אורח שמגיע לבתי מלון, הסעה במתחם הקיבוץ או המושב, הסעה במתחם של מפעל תעשייתי, ניידות במתחם בילוי ומרכזי קניות, הסעה שמיועדת לבתי חולים, בשטח שדה התעופה, בשירות הסעות לבתי אבות ועוד.

מאז שהחלו לייצר את הרכבים החשמליים, ניתן לזהות ורסיות שונות של רכבים חשמליים שמספקים ניידות לאוכלוסייה מגוונת. בין כל כלי התחבורה החשמליים ניתן למצוא גם אוטובוס נוסעים תפעולי שעדיין לא הגיע לכבישים הרגילים, אולם מצליח לספק הסעה משולמת לקבוצת אנשים לא מבוטלת בשטחים שגבולותיהם מוגדרים.

אוטובוס נוסעים תפעולי

דגם DEL6113K

01s 1 - אוטובוסים תפעוליים
מידע נוסף…

אוטובוס נוסעים תפעולי

דגם DEL6143K

DEL6112K s 1 - אוטובוסים תפעוליים
מידע נוסף…

אוטובוס נוסעים תפעולי

דגם DEL3062G27

ס נוסעים תפעולי.jpg s - אוטובוסים תפעוליים
מידע נוסף…

כיצד בנוי אוטובוס נוסעים תפעולי?

אוטובוסים תפעוליים חשמליים מתוכננים ומיוצרים כרכב ייעודי לאוכלוסייה מגוונת, על כן רמת המפרט של כל אלמנט שנוגע לנוחות ובטיחות תהייה גבוהה במיוחד. בין כל הרכיבים החשובים לנוחיות וביטחון הנוסעים ניתן למצוא: מושבים שהם ארגונומיים עם חגורת בטיחות לכל מושב, משענות יד בטיחותיות ועמידות מאלומיניום שאינן מושפעות משינויי מזג האוויר, לוח מחוונים שכולל מכשיר מדידת טעינה, מכשיר מדידת מהירות ונוריות בקרת אזהרה, שמשה קדמית מזכוכית חסינה עם מגב חשמלי, צמיגי גלגלים רחבים במיוחד שמורכבים מחישוקים מפלדה, ארבעה בלמי דיסק הידראוליים, מערכת תאורה מלאה, מראות צד אינטגרליות, רדיו דיסק עם רמקולים בתקרה, כיסוי חורף שמגן מפני חדירה של גשם ורוח ועוד. לאוטובוס זה יש חמישה הילוכים קדמיים והילוך אחד אחורי.

כמה מקומות ישיבה יש בו?

אוטובוס נוסעים תפעולי מטרתו להבטיח נסיעה נעימה ובטוחה שמספקת טווח ראיה מקסימלי, שכן מדובר ברכב שהוא פתוח לכל הכיוונים. שלא כמו האוטובוסים הרגילים, שיכולים להכיל כמות של שלושים איש ומעלה, במקרה של אוטובוס תפעולי לנוסעים, מדובר באוטובוס שכמות האנשים המרבית שהוא מכיל, מגיעה לאחד עשר איש בממוצע, כולל הנהג. מדובר במספר מושבים אחוריים בהם ניתן לשבת זה לצד זה, בין שניים לשלושה אנשים.

שלחו דוא”ל: natali77@bezeqint.net
התקשרו: 03-9341260

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף:

לקבלת מידע ופרטים נוספים צרו קשר עם אחד מנציגי החברה

טלפון: 03-9341260  דוא”ל:  natali77@bezeqint.net

לקבלת מידע ופרטים נוספים
צרו קשר עם אחד מנציגי החברה

טלפון: 03-9341260
דוא”ל: natali77@bezeqint.net